Pożyczka online Pandamoney

Pandamoney to pożyczka online dostępna na Twoim koncie bankowym w 15 minut. Pandamoneylogo_pandamoney to nowość na polskim rynku szybkich pożyczek online. Oferta Pandamoney to pożyczki online od 100 zł do nawet 1800 zł a ich spłata możliwa jest w okresie od 7 do 30 dni.

Jeśli szukasz szybkiej pożyczki online, bez wychodzenia z domu to ta oferta jest dla Ciebie. Szybka decyzja, bez zbędnych dokumentów oraz atrakcyjne opłaty pożyczki online i przelew pożyczki w 15 minut to główne atuty pożyczki Pandamoney.

Atuty pożyczki gotówkowej Pandamoney:

  • Decyzja kredytowa nawet w 15 minut,
  • Kredyt w wysokości od 100 zł do 1800 zł,
  • Pandamoney to pożyczka online bez zbędnych dokumentów.

Pożyczka online w Pandamoney jest udzielana bez zbędnych dokumentów. Pożyczkobiorca powinien jedynie posiadać: telefon komórkowy dowód osobisty numer swojego konta bankowego.

Aby otrzymać pożyczkę wypełnij formularz pożyczki w Pandamoney i odbierz pieniądze – formularz

Pierwszy krok:

Po wejściu na formularz pożyczki postępuj kolejno:

  • Wybierz potrzebną kwotę pożyczki,
  • Zaznacz na ile dni, Kliknij aby przejść dalej do wypełnianego wniosku,
  • Podaj swoje dane osobowe, Zatwierdź.

Drugi krok:

  • Poczekaj kilka minut na decyzję kredytową. Nasz system jest zautomatyzowany i w ciągu kilku minut wyda decyzję pożyczkową.
  • Potwierdź, że jesteś właścicielem konta bankowego przelewając 1 grosz na konto podane w Twoim profilu użytkownika,
  • Po potwierdzeniu konta przelejemy pożyczkę w 15 minut.

Jak cieszyć się pożyczkami z Pandamoney? Spłać pożyczkę na czas i otrzymaj jeszcze większą kwotę kolejnej pożyczki, Jeśli nie możesz spłacić pożyczki? Przedłuż ją na kolejne 7, 15 lub 30 dni, Możesz sprawdzić stan swojego konta w dowolnym momencie na Swoim profilu.

Możesz także skorzystać z formularza poniżej i przesłać swoje dane kontaktowe – oddzwonimy w 24h.

Twoje imię

Twój adres e-mail

Numer telefonu

Kod pocztowy

Twoja wiadomość/pytanie

 zgoda na przetwarzanie danyh osobowych

Pandamoney należy do marki Kredito24 Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chmielnej 19 i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000429058 i z kapitałem zakładowym w wysokości 5 000,00 zł opłaconym w całości. Kredito24 jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez Kreditech Holding SSL GmbH

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki Pandamoney jest to całkowity koszt wyrażony jako procent. Przykładowa pożyczka Pandamoney dana jako całkowita kwota pożyczki w stosunku rocznym. Okres: 30 dni. RRSO ma za zadanie przedstawić Tobie całkowite koszty pożyczki tak abyś mógł ją porównać z innymi kosztami pożyczek online.  Kwota: 500 zł Oprocentowanie: 1934,28% Prowizja: 140 zł Kwota do zwrotu: 640 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>